Töötajad

Küllike Jäetma 6 517 031 kyllike@ar.ee tolliagent
Elin Liisma 6 517 036 elin@ar.ee tolliagent
Sirje Eesmäe 555 38 981 sirje@ar.ee tolliagent Jõhvis
Lao vahetusevanem 50 13 303 ladu@ar.ee  
Kadi Aloe 6 517 030 kadi@ar.ee aktsiisilao juhataja
Anu Kungla 6 517 042 anu@ar.ee lao koordinaator / sissetulev kaup
Anne Kork 6 517 044 vv@ar.ee kauba vastuvõtja
Gerli Kärkinen 6 517 037 gerli@ar.ee kliendihaldur
Meelis Alamöldri 6 517 035 meelis@ar.ee juhatuse liige / pearaamatupidaja
Margus Iskül 6 517 034 margus@ar.ee juhatuse esimees
Andres Tinno 6 517 030 andres@ar.ee nõunik